Logo Borkowice Gmina

News

News zdjęcie id 1048

FERIE 2024 Z GOK I GBP W BORKOWICACH ZAKOŃCZONE!!!

30.01.2024

Od 15 do 26 stycznia 2024r. dzieci i młodzież z terenu gminy Borkowice skorzystały z różnorodnych i ciekawych wyjazdów oraz cyklicznych konkursów: XVI Gminne Dyktando o tytuł „Mistrza Ortografii” Borkowice 2024 oraz Konkurs Głośnego Czytania dla dzieci z kas I-VI.

Podczas ferii odbywały się wyjazdy do Multikina w Radomiu oraz na Lodowisko do Skarżyska - Kamiennej. Dużym zainteresowaniem cieszył się wyjazd do parku rozrywki Mandoria w Łodzi. Obiekt jest największym całorocznym parkiem rozrywki w Polsce. Znaleźliśmy tam ponad 20 atrakcji pod dachem, w tym roller-coastery, karuzele, zjeżdżalnie na 6 torów, łódki na wodzie, labirynty i wiele innych. W „Mieście Przygód” wszyscy bawili się znakomicie i nie mieli czasu na nudę. Dali się porwać przygodzie, korzystając z mnóstwa atrakcji.
W czwartek 25 stycznia 2024 roku podsumowaliśmy tegoroczne ferie zimowe. Po południu wręczyliśmy dyplomy i nagrody zwycięzcom konkursów. Wspólnie spędzony czas pozwolił nam na integrację i świetną zabawę. Tak zakończone ferie naładowały nas mnóstwem pozytywnej energii.
Laureatami są:
w Konkursie Głośnego Czytania:
kat. I - Miłosz Banasik
wyróżniania: Marika Zawisza, Nikola Maroszek

kat. II – Alicja Banasik
Wyróżnienie: Iga Wojtasik, Piotr Szymczyk

kat. III - Wyróżnienie: Kacper Nowosielski, Maja Cholewa, Wiktor Niewiadomski.

W XVI Gminnym Borkowickim Dyktandzie o Tytuł „Mistrza Ortografii”
Mistrzami zostali:
kat I –Jagoda Rejmer
kat III – Kacper Chylicki
kat IV –Blanka Rejmer

Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymali nagrody książkowe a dla „Mistrzów Ortografii” nagrodą było pióro wieczne i długopis.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w naszych stałych warsztatach: tanecznych, plastycznych, językowych, muzycznych, oraz do udziału w naszych propozycjach plenerowych i wyjazdach wakacyjnych.
Zapraszamy również do częstego odwiedzania Gminnej Biblioteki Publicznej
w Borkowicach.Wójt gminy zaprasza

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

luty 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.