News

News zdjęcie id 559

Sukcesy zapaśników z Borkowic

08.09.2020

W dniach 27-29 sierpnia w Ciechanowie odbyły się 23 Ogólnopolskie Igrzyska LZS i Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Młodzików, Kadetów i Juniorów. Zawodnik MULKS Platan Borkowice Antoni Włodarczyk został Mistrzem Ogólnopolskich Igrzysk zajmując pierwsze miejsce w wadze 85 kg. Brązowe medale w tych samych zawodach wywalczyli: Maciej Kucharczyk oraz Antoni Balcerak w wadze 41 kg. Medale podczas Igrzysk wręczał Prezes Polskiego Związku Zapaśniczego Andrzej Supron. Drużynowo Młodzicy zajęli 7 miejsce w Polsce. W grupie Młodziczek brązowy medal zdobyła Julia Sodel w wadze 50 kg. W grupie Kadetów srebrny medal zdobył Kacper Grudzień w wadze 60 kg. Drużynowo Kadeci zajęli 17 miejsce w Polsce. W klasyfikacji klubowej Platan Borkowice zajął 11 miejsce na 37 klubów biorących udział w zawodach.